N&N elektro servis s.r.o. Venkovní elektroinstalace

Venkovní elektroinstalace se označují elektroinstalace, které jsou umístěné venku, mimo budovu. Jedná se o instalaci, která je vystavena povětrnostním vlivům, jako je déšť, sníh, vítr a sluneční záření.

Kompletní venkovní elektroinstalace montujeme pro domy, byty, pergoly, přístavby nebo i na zahrady – vždy najdeme cestu.

Venkovní elektroinstalace musí být provedena tak, aby byla bezpečná a spolehlivá. Musí být použita materiály, kabely a celkově komponenty, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

Venkovní elektroinstalace se dělí na několik základních typů:

  • Elektroměrové přípojky jsou instalovány na vnější straně budovy a slouží k měření spotřeby elektrické energie.
  • Přípojky pro venkovní osvětlení jsou instalovány k osvětlení venkovních prostor, jako jsou zahrady, dvorky a ulice.
  • Přípojky pro venkovní zásuvky jsou instalovány k napájení elektrických spotřebičů, které jsou používány venku, jako jsou zahradní nářadí, grily a bazény.
  • Přípojky pro solární panely jsou instalovány k připojení solárních panelů, které vyrábějí elektřinu ze slunečního záření.

Potřebujete spolehlivě provést jakoukoliv venkovní elektroinstalaci? Kontaktujte nás!

Oblast působení: Moravskoslezský kraj

Nový Jičín, Frýdek-Místek, Hranice, Lipník nad Bečvou, Frýdlant nad Ostravicí, Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice, Valašské Meziříčí, Brušperk, Studénka, Odry, Fulnek, Bílovec a okolí uvedených lokalit…