N&N elektro servis s.r.o. Elektroinstalace nebytových prostor

Elektroinstalace nebytových prostor se liší od elektroinstalace bytových prostor v několika ohledech. Nejprve musí být elektroinstalace v nebytových prostorech navržena a instalována tak, aby vyhovovala specifickým požadavkům dané prostory. Například elektroinstalace v průmyslovém areálu bude mít jiné požadavky než elektroinstalace v kancelářské budově.

Druhou důležitou odlišností je, že elektroinstalace v nebytových prostorech je obvykle mnohem komplexnější než elektroinstalace v bytových prostorech. To je způsobeno tím, že nebytové prostory obvykle obsahují více elektrických spotřebičů a zařízení, která vyžadují více elektrické energie.

Třetí odlišností je, že elektroinstalace v nebytových prostorech je obvykle méně přístupná než elektroinstalace v bytových prostorech. To je způsobeno tím, že nebytové prostory jsou často rozlehlejší a složitější než bytové prostory.

Součástí našich služeb kompletní elektroinstalace nebytových prostor je také dohled nad instalací, montáží hromosvodu, provádění kontrol a revizí. Elektroinstalace od A do Z.

Oblast působení: Moravskoslezský kraj

Nový Jičín, Frýdek-Místek, Hranice, Lipník nad Bečvou, Frýdlant nad Ostravicí, Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice, Valašské Meziříčí, Brušperk, Studénka, Odry, Fulnek, Bílovec a okolí uvedených lokalit…