N&N elektro servis s.r.o. Elektroinstalace garáže

Elektroinstalace garáže musí být navržena tak, aby vyhovovala specifickým potřebám garáže. Garáž je často používána k parkování vozidel, skladování nástrojů a vybavení a k provádění domácích oprav a údržby. Elektroinstalace garáže by měla zahrnovat následující prvky:

  • osvětlení je nezbytné pro bezpečné používání garáže. Osvětlení by mělo být umístěno tak, aby osvětlovalo celou garáž a aby bylo dobře vidět na podlahu.
  • zásuvky jsou potřebné pro napájení elektrických spotřebičů, jako jsou světla, nástroje a vybavení. Zásuvky by měly být umístěny tak, aby byly snadno přístupné pro použití.
  • jističová skříň je potřebná k ochraně elektroinstalace před přetížením. Jističová skříň by měla být umístěna v přístupném místě v garáži.
  • Zemnění je důležité pro bezpečnost. Zemnění pomáhá chránit lidi a majetek před úrazem elektrickým proudem.

Potřebujete zavést elektriku do garáže a nevíte si rady s realizací? Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám od začátku až do konce…

 

Oblast působení: Moravskoslezský kraj

Nový Jičín, Frýdek-Místek, Hranice, Lipník nad Bečvou, Frýdlant nad Ostravicí, Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice, Valašské Meziříčí, Brušperk, Studénka, Odry, Fulnek, Bílovec a okolí uvedených lokalit…