N&N elektro servis s.r.o. Elektromontáže

Nabízíme komplexní elektro služby na klíč = elektromontáže od A do Z.

Stavíte nový dům, provádíte rekonstrukci bytu nebo komerčních prostor? Spolehlivě pomůžeme v jakékoliv činnosti spojené s elektromontážemi. 

Naši odborníci vám asistují při komunikaci s energetickým distributorem, jako je ČEZ, a zajistí napojení elektroměrové skříně pro dodávku energie na vaši stavbu. Máme také zkušenosti s úpravami distribučních sazeb podle vašich potřeb.

Naše služby zahrnují kompletní elektromontáže, včetně silnoproudých a datových rozvodů, anténních a kamerových systémů a zabezpečovacích zařízení.

Dále připravujeme elektroinstalace pro fotovoltaické panely, tepelná čerpadla, elektrické kotle a elektrické podlahové vytápění. Po dokončení hrubých prací se postaráme o připojení vypínačů, zásuvek a rozvaděčů, abyste měli plně funkční objekt.

Součástí našich služeb jsou také revize a pravidelné kontroly, montáže hromosvodů a jímacích prvků. 

S námi máte jistotu, že veškeré elektromontáže budou kvalitně provedené!

Potřebujete elektromontáže na klíč?

Využijte naše bohaté zkušenosti - rádi pomůžeme.

Oblast působení: Moravskoslezský kraj

Nový Jičín, Frýdek-Místek, Hranice, Lipník nad Bečvou, Frýdlant nad Ostravicí, Štramberk, Kopřivnice, Příbor, Frenštát pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm, Kopřivnice, Valašské Meziříčí, Brušperk, Studénka, Odry, Fulnek, Bílovec a okolí uvedených lokalit…